Ви перебуваєте на так званому аеродромі, де літак здійснює зльоти, отримуючи коефіцієнт. Чим вищий коефіцієнт, тим більша перевага ви матимете при множенні грошей. Є дві доступні ставки, на які можна робити ставки на будь-яку відстань польоту вашого літака. Існує режим автоматичної гри – безкоштовна функція, в рамках якої ви можете встановити потрібний розмір коефіцієнту польоту літака і просто спостерігати за грою. Літак оновлюється кожні п’ять секунд після падіння.

зображення початок гри JetX

JetX та інші подібні ігри

На сайті Pin-Up ви знайдете кілька ігор, схожих на JetX, і одна з них – Aviator. У них є схожий процес:

 • Генератор випадкових чисел.
 • Літак злітає з аеродрому.
 • Розіграш двох купонів із вкладеннями в ручному та автоматичному режимах.
 • Ті ж самі виплати за множник.
 • Сучасний і простий дизайн.
 • Можливість виграти великі гроші при невеликих ставках.

Багато гравців вважають, що у GTX є трошки більше шансів на перемогу, ніж у Aviator, хоча алгоритми однакові.

Проте порівняно з аналогічними грами, такими як Aviator, Plinko, GetX Crash, JetX має трошки відмінний множник. Наприклад, для Aviator все залежить від мережі сервера та трьох перших ставок раунду. GTX використовує генератор випадкових чисел, що робить гру онлайн-слотом.

Незважаючи на ці порівняння, GTX виступає в лінійці лідерів, оскільки ймовірність виграшу стає вищою, і ви можете отримати все більше великих шансів. Знається, що гру грає більше мільйона осіб, що є більше, ніж у їх конкурентів.

фото процесу гри JetX

Суть ігрового автомата JetX

На панелі управління гри створено сучасний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. На самій панелі будуть доступні наступні функції кнопок:

 • Ставка. Виберіть відповідну ставку, використовуючи кнопки “+” та “-“.
 • Забрати. Досягнувши максимального коефіцієнта, який ви хочете вивести, натискайте зелену кнопку на екрані.
 • Зробіть свою ставку. Коли ви вирішите ставку, запустіть свій літак.

фото завершення гри JetX

Тепер ви вивчили налаштування опцій кнопок. Розглянемо функцію “Авто”. Ви можете автоматично встановити будь-яку ставку з вашого балансу, і кожну розрахункову ставку буде зроблено автоматично, а виграш буде отриманий у вас в момент, який ви встановите, без вашої участі.

У режимі автоматичного режиму ви вручну встановлюєте коефіцієнт. Вам слід врахувати той факт, що літак може вибухнути до досягнення ним свого коефіцієнта.

На панелі гри немає нічого складного. Якщо ви розберетеся, слідуйте цим простим інструкціям:

 • Зробіть свою ставку та виберіть два купони, якщо потрібно.
 • Запустіть літак за допомогою кнопки “зробити ставку”.
 • Заберіть свій коефіцієнт, натисканням кнопки “забрати”.
 • Отримайте великі шанси більше 100x.

Все гри пов’язані з вчасним збором ставки до падіння або вибуху літака. Ймовірності можуть бути будь-якими, такими як x100, x500, x1000 та більше. Ви можете налаштувати звук у налаштуваннях та переглядати в реальному часі історію ставок інших користувачів, а також спілкуватися.

Втрата коефіцієнтів гри

У грі використовуються чисті генератори випадкових чисел у приватній системі. Генератор починає новий раунд. Важко вгадати ймовірності та перемогти в JetX, але ви можете грати за інтуїцією. Розробники компанії забезпечили всі необхідні кроки для уникнення вторгнень у гру, тому взламати гру неможливо.

Тактика гри в JetX 2023-2024

Вам потрібно адаптуватися до кожного алгоритму низького та високого ризику. Ви зможете слідкувати за категоріями, де ми розглянемо наступні статті.

Секрети JetX

Будь-який гравець може перемогти. Дотримуйтеся нижченаведених правил гри:

 • Не відволікайтеся від гри. Тримайтеся своїх тактик і не дивіться на інші ставки. Це може відволікти вас від гри, в якій ви не будете впевнені в своєму прогнозі, хоча можете вигравати.
 • Візуалізуйте мету. Таким чином ви можете очікувати коефіцієнта x6 або вище в кожному раунді і мати змогу потрапити в топ-10 історії ставок.
 • Спостерігайте за генератором випадкових чисел. Ви зможете розумно підходити до гри в JetX. Вам не потрібно переслідувати великі множники з великою ставкою. Вам просто потрібно обмежитися кількома середніми ризиками, де ви можете отримати великі виграші.

Jogue JetX no Android e iOS/PC

Ви можете грати в JetX на своєму смартфоні Android, а також на своєму ПК. Таким чином ви можете грати на будь-якому телефоні. Якість використання програми така сама, як на ПК, просто на телефоні. Ви зможете поглибитися в світ онлайн-казино, а також інших ігор зі збиттям.

Щоб почати грати в JetX, вам потрібно зробити наступне:

 1. Зареєструйтеся на сайті Pin-Up.

фото форми реєстрації на сайті

 1. Увійдіть на сайт у головному меню.

фото головного меню сайту

 1. Знайдіть гру в розділі “Пошук” за запитом “JetX” або скористайтеся вкладкою зліва.

фото меню сайту зліва

 1. Розпочніть гру.

фото мобільної версії сайту

 1. Насолоджуйтеся грою.

фото гри jetx

Поповніть свій рахунок і грайте на реальні гроші з реальними шансами на великі виграші.

Коментарі