ВНІС, ТОВ

О предприятии

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СЕЛЕКЦІЇ (ВНІС)», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Діяльність інституту спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур. Висока результативність базується на глибокому аналізі потреб рослинницької галузі і тенденцій ринку та високій наукоємності, як селекційного процесу, так і процесу насінництва. Оперативне розмноження нових гібридів з високим адаптивним потенціалом здійснюється при безпосередньому контролі селекціонерів без залучення посередників, що забезпечує повне збереження властивостей гібридів та високу якість насіння.
Безперервно ведеться наукова робота по створенню сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрового та кормового буряку,  ріпаку, пшениці, ячменю та інших культур.

Продукция и услуги

Інститут виконує селекційну роботу за договорами Державного замовлення.
Велика увага приділяється створенню нових технологій та схем насінництва сортів та гібридів спрямованих на підвищення ефективності насінницької роботи.
Вирощування насіння здійснюється під пильним контролем спеціалістів Інституту в насінницьких господарствах, які мають сильну технічну базу та забезпечують високий рівень агротехніки.
Пропонуємо насіння соняшнику, кукурудзи, цукрових та кормових буряків, озимої пшениці, ярого ріпаку та інших культур.

Контакты

Киевская область
м. Київ, вул. Васильківська, 30
(044) 259-7215, (067) 505-47-42, (050) 440-3696, (050) 469-5051
vnis.ua@gmail.com
vnis.com.ua