Инкомсервис, ЧП

О предприятии

 

Інкомсервіс - підприємство з більш ніж десятирічним досвідом роботи з ремонту, сервісного і гарантійного обслуговування дизельних двигунів виробництва "DEUTZ AG" всіх моделей. Підприємство створено на базі Київського представництва з гарантійного та сервісного обслуговування тракторів виробництва ВАТ "ХТЗ" з числа досвідчених фахівців зі стажем роботи в цій сфері більше 20 років, які пройшли навчання у навчальному центрі ВАТ "ХТЗ" з фахівцями фірми "DEUTZ AG", а також навчання з ремонту та обслуговування сучасних двигунів з електронними системами управління EMR / MVS / EMS + TIER 3 безпосередньо в навчальному центрі заводу "DEUTZ AG" у Німеччині.

Продукция и услуги

Інкомсервіс - це не тільки обслуговування дизельних двигунів, а й також продаж оригінальних запасних частин і двигунів в зборі:
- Постачання витратних матеріалів, оригінальних запчастин для дизельних двигунів наступних виробників: Deutz (Дойц), Perkins, Cummins (Каммінс), MAN, Mercedes-Benz, Scania, Volvo.
- Оптова реалізація оригінальних запасних частин і двигунів для сільгоспвиробників, підприємств важкої промисловості, дорожньо-будівельних підприємств, залізничного транспорту, вантажного та автотранспорту (великий і дрібний опт).
- Роздрібна торгівля та продаж під замовлення витратних матеріалів, оригінальних запчастин для дизельних двигунів Дойц.
- Сервісне обслуговування дизельних двигунів DEUTZ, Perkins, Cummins.
- Виїзд наших фахівців у господарства для проведення діагностики, ремонтних і сервісних робіт двигунів, встановлених на сільгоспмашинах, дорожньо-будівельної та будівельної техніки, залізничної техніки, автомобілі та іншої спецтехніки.

Звертайтесь, досвід наших фахівців та висока відповідальність створять найкращі умови для успішної співпраці!


Контакты

Киевская область
м. Київ, вул. Шолом-Алейхема, будинок 8
(050) 554-49-61, (096) 576-58-2, (067) 431-1511
xtz-ds@ukr.net