Елікс Кун, ПП

О предприятии

Приватне підприємство "Елікс Кун" знаходиться в м. Берегово Закарпатської області.
Основна діяльність підприємства - це біотехнології вирощування сільськогоспо-дарської продукції, а також забезпечення сільськогосподарських товаровиробників серти-фікованим насінневим матеріалом кукурудзи та інших культур. (Ліцензія Міністерства Аграрної політики України АВ № 232178).
Нами зареєстровано біопрепарат на основі грунтових бактерій "Філазоніт МЦ®" (Посвідчення про державну реєстрацію СЕРІЯ А № 03197 МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНІХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ Запис у державному реєстрі № 6504), застосування якого дає можливість екологічно чистого вирощування сільсько-господарських культур, покращення структури i родючості грунтів, зменшення собівартості.
Даний біопрепарат розроблений Штутгарським (Німеччина) та Дебреценським (Угорщина) Аграрними Університетами; виробник - фірма "CORAX-BIONER RT.", Угорщина. Проведені Західним філіалом Інституту землеробства ААНУ "Полісся" ім. Соколова та Львівським державним аграрним університетом досліди, показали, що внесення в грунт 10 л/га біопрепарату "Філазоніт МЦ" по діючій речовині NРК дає ефект рівний одному центнеру комплексного мін. добрива NРК і три центнера азотних добрив.
ПП "Елікс Кун" має ексклюзивне право поставки біопрепарату "Філазоніт МЦ®" на митну територію України.

Продукция и услуги

• Біопрепарат ФІЛАЗОНІТ МЦ®, для внесення по стерні колосових культур, соняшника та кукурудзи, ріпак,тютюн, картопля, мак, горох, соя, бобові, тощо.
Завдяки целюлозо руйнуючим бактеріям, які містяться в Філазоніт МЦ прискорюється розклад рослинних невегетуючих решток в органіку, що запобігає їх гниттю, а також поширенню грибкових та бактеріальних захворювань (коренева гниль, сажка, фузаріоз і т.д.).
- Колосові – за 4 тижні;
- Ріпак – за 5-6 тижнів;
- Кукурудза, соняшник – 7-8 тижнів.
Філазоніт є біодобривом на бактеріальній основі. Завдяки мікробіологічному складу збагачується процес життєдіяльності в грунті, бактерії позитивно впливають на ріст рослин і обмежують дію шкідливих мікроорганізмів грунту. Мікроорганізми розкладають у грунті наявні органічні речовини та залишки стерні. Бактерії, які потрапляють у грунт як складові Фулазоніту МЦ, прискорюють даний процес, і за короткий період поживні речовини стають доступними для рослин.
Ця дія є особливою, адже завдяки засвоєнню поживних речовин може бути зменшена кількість внесених у грунт міндобрив, що має економічну та природо захисну дію.
Завдяки швидкому розкладу стерні може змінюватися сівозміна та попередники і відпадає необхідність підпалювання стерні, тобто процесу, який в ЄС є забороненим. В результати мінералогічних обстежень підтверджено, що збільшується рівень засвоєння основних поживних елементів ґрунту. Особливо збільшився рівень засвоєння калію (K), який щодо здатності до стресотерпіння рослин має неабияке значення і в той же час є одним із ключових елементів накопичення органічних речовин, що є основним фактором збільшення врожайності.
• Насінневий матеріал кукурудзи та інших культур.

Контакты

Береговский район
м. Берегово, площа Кошута, 5
(03141) 42-108, (066) 477-55-21
elikskun@ukr.net